Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 15:19   #179
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
Ale cudenka Ja używam już drugi tydzień tego żelu do biustu i coś robi. Nie jest to efekt jak z fotoszopa, ale naprawde fajnie poprawia wygląd biustu i nawilża, skóra sie zrobiła jędrniejsza, ale efekty widać dopiero po minimum tygodniu.

Jeśli chodzi o blog, to na razie wszystko jest jeszcze w proszku, dopiero ustalamy nazwę i mamy już komplet dziewczyn, ale niewykluczone, że przyda nam się jakaś pomoc. Dzięki

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Korah, ten kremik jest z firmy 100% Pure.
Jp, mnie też on coś zrobił dziwnego pod okiem, ale później zeszło.


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To bardzo dobry pomysł.

Korah, a czy moja paczuszka do ciebie doszła? Powinna być już w poniedziałek, a dzisiaj czwartek, a ty nic nie mówisz.
Kochana, dziekuję Ci Właśnie poszłam zobaczyć do skrzynki, czy nie ma jakiegoś awizo, otwieram, a tam Twoja paczuszka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora