Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-13, 12:48   #2020
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie kliknęłam tego pudru...


Wybacz, ale dla mnie to trochę śmieszne, że wydajesz opinię po paru dniach. Wiadomo, że producenci trochę podkręcają reklamę swoich produktów.
Komentarze po dwóch dniach stosowania ślimaka, masek z baviphatu i bb też Cię śmieszą? ;>

Piszę, co widzę, bo wiem, że kilka osób było tu zainteresowanych tym kosmetykiem + kiedy producent w każdej reklamie obwieszcza, jakie są efekty po tygodniu, to chyba mogę sobie skomentować te przechwałki? ;p

Przypuszczam, że nie chciałaś być specjalnie agresywna i zaczepna, ale może masz gorszy dzień, ja też mam gorszy, więc średnio mi się Twój komentarz podoba, to może na tym skończmy :P

Btw i trochę poza tematem: ostatnio wszyscy chwalą glinkę ghassoul, chyba nawet tutaj widziałam jakieś komentarze. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia to może mi podpowie, z czym warto ją rozrabiać poza przegotowaną wodą? Bo czytałam o oliwie z oliwek, ale boję się zapchania. A gdyby tak wzbogacić o nieco tego mojego SHAL-a... myślicie, że by dało to jakiś sensowny efekt czy szkoda marnować?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-05-13 o 12:50
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora