Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-11, 15:03   #2823
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale w ogóle nie wyglądają jak króciaki

Mam go, ale według mnie za bardzo się różnią W GR drobinki są różnokolorowe, a baza wpadająca w brąz, z kolei Ametyst ma różowe drobinki i bardziej fioletową bazę. Poszukam jeszcze Delii, a jak nie znajdę to chyba kliknę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o nie nie, ten GR to dla mnie coż zupełnie innego za to Delia wydaje się dość podobna.
Może macie rację dziewczyny To chyba tez od fotek w necie zależy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ostatnio były tu rozważania nad Smoke & Ashes. Zrobiłam mu zdjęcia na szkiełku, tak łatwiej uchwycić oczywiście szkło powiększa drobinki, na paznokciu na pewno nie są tak widoczne. Ale przynajmniej widać o co cho
Faktycznie niezły jest

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na serdecznym w lewej: jest wolny, biały brzeg i takie jakby odbarwienie idzie w głąb paznokcia. Czy to tylko na zdjęciu tak wygląda?
O prosze Ja już rano napisałam jedną pracę
Amelko tak chyba fociacha wyszła On w ogóle jest dość dziwny, niby środkiem przyrasta i kawałkiem brzegu a raz nie ma przyrostu

Ja dziś rozebrałam choinkę i zrobiłam rollo a teraz piję kawkę i kurviam na paznokcia - 4 raz maluję nie mam dnia dziś

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no, cudny jest! Ale mam MIYO i się nim zadowolę
Muszę go zobaczyć
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora