Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 20:10   #3022
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez endorfinka91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie - nie spotkałyście się może z przeliczeniem 1 g podkładu na mililitry ? potrzebuję to do czegoś...
Nie. Każdy podkład ma inną wagę. Zwykle im ciemniejszy, tym cięższy będzie.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Annabelle Minerals też brałam pod uwagę ale myślałam bardziej o Golden Fair... ale może faktycznie lepszy Natural. AM ma jakoś mało odcieni;p Ale ponoć dobre dla suchej skóry, lepsze niż Lily Lolo.
Fakt, annabelle ma fatalną kolorystykę, ale pracują nad zmianami. Gdybym miała zgadywać, też wydaje mi się, że golden byłby bliższy.

Cytat:
Napisane przez imk1 Pokaż wiadomość
mam dokładnie ten sam problem. Na twarzy najlepiej wygląda odcień Mau ale odcina się od żółtawej szyi. Inne podkłady z różem też wyglądają nieźle, tyle że problem szyi pozostaje.
Nakupiłam więc próbek podkładów z tonami żółtymi i żaden nie wygląda na twarzy tak dobrze jak Mau. Jak kolor idealnie zlewa się z szyją, to twarz wygląda jak u japońskiej gejszy, jak biorę ton ciemniejszy, to twarz nabiera koloru dyni i znów odcina się od szyi.
Postawiłam więc na Mau, podkładem lekko omiatam szyję, czasem też dekold, by kolory się zlały.
Moim zdaniem musisz się przyzwyczaić do żółci na twarzy. Mau pasuje, bo skóra twarzy jest bardziej zaczerwieniona.
Nie znalazłaś odcienia o głębi pomiędzy gejszą, a dynią? Może wybierz mniej kryjącą formułę na początek? Żółć nie będzie Cię tak boleć i łatwiej się dopasuje.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując