Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-26, 21:30   #2691
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
My tu nadzorujemy całodobowo
Jak żule pod sklepem



Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiecie co się stało!!!!! Anulowali mi zamówienie z boxem!!!!!! Zamówiłam o 11 i poszłam robić obiad... Ok 16 wchodzę ma pocztę, a tam potwierdzenie anulowania od S. Z rozpaczy złożyłam na szybko nowe, wzięłam cokolwiek i na szczęście capnęłam, jak się okazuje, jeden z ostatnich boxów!!! Myślałam że zawału dostanę... No takich rzeczy się nie robi Wtf??? Dzwonię na info a tam muuuuuuuuzyka, relaksująca, a jakże! Po x-nastu próbach odbiera nasz kocha y pan konsultant... Sprawdza, mówi że nie wie o co chodzi... Po dłuższej chwili - też muzyczka - informuje mnie, że to błąd systwmu i przeprasza, następne jest w przygotowaniu... No przecież gdyby nie przypadek to by mnie olali :-( Byłabym bez boxa... Ale im naskrobałam maila...
Macie jeszcze tą meliskę???
No weź nie strasz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora