Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-02, 09:10   #5
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez MalutkaKoteczka Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie trądziku nie mam, ale dużą skłonność do zapychania. Ostatnio jednak dostałam wysypu ni stąd ni zowąd na dekolcie.. jestem ciekawa czy dermatolog mógłby przepisać mi atrederm właśnie na ten dekolt.. kilka razy próbowałam dostać atrederm jak miałam lekki trądzik (lekki, a zostawiający blizny i ciężki do zwalczenia) to będąc u kilku dermatologów nie chcieli mi tego przepisać.. i jeszcze dali Duac a nadtlenek benzoilu mnie uczula o czym poinformowałam, a lekarz, że zaczerwienienie i swędzenie to norma.. może i tak, ale dopiero przy 3-cim opakowaniu Benzacne się zaczęło.. tzn 1-sze opakowanie używałam w 2 gimnazjum, 2-gie bodajże w 1 technikum i 3-cie które spowodowało te objawy jakoś w 3 technikum..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
atrederm to bardzo mocny kaliber, malo kto go dostaje, bo to juz prawie ten najwyzszy poziom. Jesli wysyp dopiero co sie zaczal, to pewnie masz cos rozchwiane z hormonami. Ja na Twoim miejscu poszlabym raczej w tym kierunku, nie leczyc skutku tylko szukac przyczyny i ja zwalczac. Ewentualnie jakis nowy kosmetyk do mycia ciala Ci to robi
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując