Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-02, 09:46   #7
MalutkaKoteczka
Angelika
 
Avatar MalutkaKoteczka
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
atrederm to bardzo mocny kaliber, malo kto go dostaje, bo to juz prawie ten najwyzszy poziom. Jesli wysyp dopiero co sie zaczal, to pewnie masz cos rozchwiane z hormonami. Ja na Twoim miejscu poszlabym raczej w tym kierunku, nie leczyc skutku tylko szukac przyczyny i ja zwalczac. Ewentualnie jakis nowy kosmetyk do mycia ciala Ci to robi
Z kosmetykiem to chyba nie, fakt, nie umiem się trzymać jednego kosmetyku do mycia ciała, ale nie miałam na dekolcie wysypu z 5 lat, a tu to tak nagle przyszło i tylko na dekolcie. A co do hormonów to też byłoby dziwne, tak nagle. Bez powodu. [emoji53] Nie byłam też przed okresem ani nic.. ale nic narazie nie wyskakuje, więc spokój jest, ale nawet tego nie ruszałam, a zostawiło mi przebarwienia/blizny czerwone i jestem zmuszona nosić t-shirty i bluzki z dekoltem niemal do szyi.. a u mnie takie przebarwienia zostają bardzo długo na skórze. [emoji36] Może jakiś kwas zastosuje mocniejszy co by rozjaśnił to, bo 20% migdał za słaby mi był na twarz, a co dopiero dekolt (używałam go w czasach technikum, 2010-2012 rok).
A nie ma się co łudzić, że dostanę receptę na Atrederm z powodu jednorazowego wysypu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalutkaKoteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując