Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 09:57   #8
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez MalutkaKoteczka Pokaż wiadomość
Z kosmetykiem to chyba nie, fakt, nie umiem się trzymać jednego kosmetyku do mycia ciała, ale nie miałam na dekolcie wysypu z 5 lat, a tu to tak nagle przyszło i tylko na dekolcie. A co do hormonów to też byłoby dziwne, tak nagle. Bez powodu. [emoji53] Nie byłam też przed okresem ani nic.. ale nic narazie nie wyskakuje, więc spokój jest, ale nawet tego nie ruszałam, a zostawiło mi przebarwienia/blizny czerwone i jestem zmuszona nosić t-shirty i bluzki z dekoltem niemal do szyi.. a u mnie takie przebarwienia zostają bardzo długo na skórze. [emoji36] Może jakiś kwas zastosuje mocniejszy co by rozjaśnił to, bo 20% migdał za słaby mi był na twarz, a co dopiero dekolt (używałam go w czasach technikum, 2010-2012 rok).
A nie ma się co łudzić, że dostanę receptę na Atrederm z powodu jednorazowego wysypu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ten wysyp jest alergiczny? Czy jakoś krótko przed tym wystawiłaś dekolt na słońce? Czasem skóra tak reaguje, szczególnie wiosną. Może to być też jakaś alergia albo nietolerancja pokarmowa - spróbuj zapisać się do alergologa, zrobi Ci testy na bardziej popularne alergeny, może to akurat to.
Niektórzy tak też reagują np. na mleko, wieprzowinę, pszenicę czy cukier, nawet nie mając stwierdzonej alergii.

Przy okazji faktycznie uważaj na to, czym myjesz dekolt i myj włosy z głową w dół Może to szampon, odżywka albo nawet jakiś kosmetyk do stylizacji Cię uczula.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując