Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:13   #2888
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość

Wróciłam właśnie od Tomka Betleja.. i mam na głowie kolor gorzkiej czekolady, z czymś tam jeszcze. Plany co do wściekłego różu wybiła mi z głowy dziewczyna u której byłam na analizie kolorystycznej. Trochę się bałam tej gorzkiej czekolady, że wyjdzie czarna...no i musze przyznac, ze jestem pod wrażeniem koloru. Kurcze, sama nie wiem jaki do końca jest, ale jest doskonały . Widziałam jak Tomek miesza 3 rózne kolory żeby to osiągnąć. Cacuszko
a ta dziewczyna od analizy kolorystycznej to też fryzjerka i pracuje tam jako stylistka czy jak? długo się czeka, żeby trafić w ręce Tomka? mogłabyś napisać też coś o jego nowym współpracowniku?

jakiś czas temu byłam u Adama w Spocie. Rewelacja! jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze ścięcia.

a co do powstałego tu 'konfliktu" - naprawdę TRUDNO jest znaleźć dobrego fryzjera, który nie potraktuje nas jako koljenje głowy do ścięcia czy farbowania tylko po prostu jak człowieka, który oczekuje określonego a przede wszystkim pozytywnego efektu.

przechodziłam obok salonu w kupcu poznańskim. nie dziwię się pustkom jakimi świecił. zmęczone i plotkujące pracownice. a ten drugi co był obok zlikwidowano. to chyba swiadczy samo za siebie..
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora