Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-21, 14:07   #2057
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj rozmawiałam ze swoim fryzjerem ... zabieg niestety przełożyłam na środę ...

Ale chciałam napisac o innej rzeczy.... ogólnie mój fryzjer nie zna naszego Encato ale opowiadał mi o jednym wyjeździe do Berlina na mistrzostwa świata ... jakieś fryzjerskie ... ogólnie to nie wiem o co tam chodziło i mogłam coś przekręcić w nazwie .... ale opowiadał o brazylijskich produktach do stylizacji włosów, prostownicach lokówkach itp. i mówił że właśnie produkty z Brazylii otrzymywały najwięcej punktów i jeśli chodzi o prostowanie to były nie do pobicia

Nie są on popularne w europie ponieważ nie zawsze spełniają normy unijne ale moim zdaniem jeśli tam to stosują to czemu nie mogą stosować tego u nas

Ja jestem na zabieg zdecydowana na 100%
Podoba mi się co piszesz, Earl
W liceum na wymianie była u nas taka brazylijka, która własnie miała wyprostowane włosy czymś podobnym do keratyny - wtedy o niej nie słyszałam, ale teraz sobie myślę, że to musiało być to

Jak mam wybierać między chemicznym prostowaniem, farbowaniem co chwilę a keratyną to wybieram ją Nie będę robić od samych cebulek

Co do tego, co napisała Ćwirka, to też ma trochę racji, ale przeciez wszystkie zabiegi niszczą włosy. Czy to podróba czy nie
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora