Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-28, 18:28   #4567
K_asicka
Przyczajenie
 
Avatar K_asicka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? -wątek zbiorczy

[QUOTE=Kamila_Blondi;30574 147]
Cytat:
Napisane przez K_asicka Pokaż wiadomość
Nice'n Easy w pl raczej niedostępna chyba , że na allegro. Farby z Garnier są dobre. W którymś poprzednim poście napisałam z jakiej serii i numer farby.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



Jeśli masz gęste włosy to napewno

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Co do podcięcia to zrób tak jak napisałaś. Ja także jestem zdania, że przedzialek na środku pogrubia twarz. Przed laty taki właśnie nosilam i moja okrągła buzia wydawała się jeszcze bardziej okrągła. Doradzam przedziałek na boku + grzywkę wycieniowaną. Wyszczupli twarz.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------



Długość idealna dla Ciebie. Grzywka też super. Suszarka z zimnym nawiewem i okrągła szczotka nie zrobią krzywdy włosom.
Napisz mi czy aby sie pozbyc tych rudych wloskow farbowalas bezposrednio tym platynowym nice'n easy czy rozjasnilas je najpierw?? chyba potrzebuje zmiany :p
__________________
raczkujaca na forum
K_asicka jest offline Zgłoś do moderatora