Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-08, 21:28   #1321
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Lavender szczerze współczuję. Szczęśliwie sama sobie maluję pazurki więc jeśli coś spartolę to pretensje tylko do siebie.
A miłej pani powiedziałabym co myślę na jej temat. Faktem jest, że niczego by to nie już zmieniło, ale nie boję się otworzyć gęby. Czasami wręcz nie potrafię zamknąć. Oczywiście w kulturalny sposób (no chyba, że ktoś mnie zmusi do porzucenia kultury)


Muszę się w końcu zaopatrzyć w Poshe! Przydałby się porządny wysuszacz bo nie zawsze mam czas żeby usiąść, pachnieć i czekać
ja też sobie sama maluję, ale czasem chodzę na pomalowanie, bo chcę wypróbować nowe kolory, a nie chcę wydawać kasy na lakier który się nie sprawdzi. tak to chodzę czasem na ogarnięcie kształtu czy jakiś fajny zabieg na dłonie, ale do salonu, który jest miliard razy lepszy tylko właśnie ten jeden raz nie miałam czasu ;/ jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam - Artnail. możecie sobie oglądnąć fotki https://www.facebook.com/salonartnail?fref=ts , ale tylko te z podpisami Artnail są ich reszta to jakieś inspiracje z internetu. chociaż większość zdjęć mają swoich jak zauważycie.

żeby nie było, że reklamę robię czy coś, po prostu chcę polecić, bo warto coś polecić innym lub odradzić, by wiedzieli gdzie jest coś naprawdę zaufanego, gdzie na 100% ci nic nie spieprzą, albo tam gdzie unikać jak ognia...
a po za tym może same się zainspirujecie ich fotkami, bo duuużo ich mają i ja czasem coś też sobie podpatrzę i w zaciszu domowym wykonam jeśli nie jakieś mega trudne :d
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora