Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 10:32   #3294
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie kochana ost.robiłam 8.13.Tak chce wrócić do jaśniejszych włosów.Moze nie takich białych jak miałam ale taki poziom 9 -10.Zobaczymy co z tego wyjdzie.No i podoba mi się efekt Bunny po c12 i to ze robi ta farbka bez podkładu.Tez tak chce.Nie można było tak wcześniej

A co do syossa 9-5 mi tez nie pokrył zol tka po skandynawskim no i jak się nie mylę to Yattamanka tez nie.Wiedz lipa.A i Ewci tez raz nie pokrył.
Co Ty się tak uparłaś na mnie i tego syossa
Ja za 1 razem jak robiłam skandynawski to nakładałam farbę w złej kolejności - najpierw przód potem tył przez co tył wyszedł złoto - i wtedy ratowałam się n&e którym Ty robiłaś Niestety nic to nie dało :/

Ale później jak Bunny mnie uświadomiła, że najpierw farbuje sie tył głowy potem boki i na końcu przód to się zastosowałam i już nie muszę kłaść drugiej farby na to bo jest prawie, że biało

Ja też będę delikatnie przyciemniać do koloru klipów - bo zupełnie przypadkiem je zamówiłam a okazało się na żywo, że to właśnie mój wymarzony kolor. To jest różnica pewnie tonu lub dwóch - więc na zdjęciu może nie być tego widać, ale ja widzę i taki chcę

Nie wiem tylko - by iść do fryzjera teraz to za wcześnie za mały odrost mam - ale z drugiej strony chciałam zarzucić klipki na święta No nic - zastanowię się jeszcze

A ja na Twoim miejscu zorbiłabym albo kąpiel albo c12 - oba na raz to chyba będzie im za dużo - szczególnie, że nie farbowałaś tym 8.13 przez pół roku. No i z tego co zauważyłam u fryzjera obcina się włoski po koloryzacji

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mysia,a może ktos ta farbke pomylil i tam byl inny odcień???

już się tak nie załamuj będzie dobrze i trzymam kciuki,żebyś w końcu następnym razem znalazla swoja ukochana farbkę
Mnie się tak raz zdarzyło w supermarkecie. Ja po prostu wzięłam farbę spakowałam do wózka i ziu do kasy. Dobrze, że przy kasie oni otwierają te pudełka i sprawdzają czy ktoś przypadkiem do środka czegoś nie włożył i ona zauważyła że inny numerek :/
Nie wiem czy Ci ludzie jak oglądają to przekładają czy jak :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora