Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 15:13   #4088
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

juz trzeci raz pisze posta, jesli ten sie nie zapisze to mnie trafi -proba generalna i udalo sie , dobra po raz trzeci

agusiaki witamy kolor pieeekny, wlosy sliczne, dla mnie miooodzio, przez takie fotki przestaje zalowac, ze RB mi znika

Melina osobiscie tez najlepie czuje sie w jasnej skorze, a najciekawszy komplement dostalam w zeszlym roku od staruszki w aptece, powiedziala , ze jeszcze nie widziala u nikogo tak pieknej, czystej , jasnej skory , ze to takie arystokratyczne i dokladnie tak samo sadze.
niestety wiekszosc moich znajomych ze studiow wmawia mi koniecznosc opalania/solarium zatem ten przymus przeszedl tez na inne grupy:/
wyjatek to saszetki, o ktorych wspominala agusiaki - dzieki tym chusteczkom nie przypominalam zombie przed mgr
jeszcze jedno tekst o gwalcie na naturze sprawil, ze oplulam monitor , niestety z przyczyn technicznych nie zacytuje:/

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

anakazar arto zostac jesli naprawde chcesz rudosci. ja tez watpilam po powrocie do rudego, ale warto . moze tez jestes jak ja i sama sobie poniekad wmawiasz, ze kolor znikl?? ja narzekalam, ze to zdechly, a tymczasem panie w drogerii sie pytaly co to za kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-06 o 15:21
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora