Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 15:39   #4089
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Hej rudzielce!!
Ostatnio nie mam wcale czasu na zaglądanie tutaj Widzę, że temat opalania na tapecie Ja się opalam tylko latem jak jest słońce. Z solarki nie korzystam, ale za to lubię chusteczki opalające (prawda dżulianno? ) Chwilowo ich nie używam, bo blada twarz mi się spodobała

Podoba mi sie pomysł z dorzuceniem kilku kropli octu do szamponu! że też na to nie wpadłam wcześniej
I jak zauważyłam posta Meliny to mi się przypomniało, że ja mam dwie tubki farby Joanna Profesional 7.5 (czerwona), obie nowe i nie otwierane. Dostałam je w prezencie. Chętnie komuś odstąpię, bo ja czerwonego nie znoszę i nie wykorzystam. Jak ktoś chętny piszcie na priv.

Zrobiłam sobie mieszankę 7.44+8.44 + mix pomarańczowy. Efekt jest MEGA! Załączam fotki (sorki za tą fryzurę, na biegu robiona, bo na nic nie mam czasu...).
2 tyg temu robiłam espresso (2 fotka).
Uwielbiam ten kolor-jak bym widziała swój, myślę że ocet dodac lepiej do odżywki

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też teraz trochę już mądrzejsza jestem to przed farbowaniem włosów nie nałoże żadnych odżywek itp tylko włosy pokrzywowym wymyje.
Jeszcze tylko proszę napisz mi(bo nie jestem pewna)zakwasić włosy
po pierwszym umyciu ich,tak?bo ja tak zrobiłam...a nie jestem pewna czy dobrze,bo przecież jak je 1 raz umuję to mi farba zleci i potem mam zakwasić??

I właśnie ja mam problem z doborem dobrych kosmetyków do farbowanych-jakoś czuję wielką niechęc do szamponów dove,pantene,glis kur itp
Mam tylko szampon jajeczny z joanny i jego używam.

.
Zakwaszenie - po farbowaniu, jako końcowy etap po zmyciu odżywki.
Joanny nie polecam - za bardzo wymywa ze względu na olej rycynowy - który tez przyciemnia, mam ten szampon bardzo go lubię ze względu na zapach i komfort mycia, poza tym powoduje u mnie szybkie przetłuszczenie skalpu. Ja bardzo polubiłam Dove do suchych, zniszczonych i farbowanych z nowej serii - mimo silikonu w składzie jest moim ideałem pod każdym względem , mam też Joannę Prof. wiśniową - też jest fajna.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

Ja bym zrobiła prepigmentacje na końce a potem na 10 min. z wodą 3% (lub rozrobioną 6%) - ale poczekaj bo dzisiaj farbuję więc wieczorem zdam ci relacje. Ogólnie kładąc wodę 6% na końce na 35 min nadal się je rozjaśnia.

Melina,
Mam nadzieję że mimo że niedługo będziesz brunetką to i tak się będziesz u nas udzielać przyzwyczailiśmy się już do ciebie. To dziwne z tym wypłukiwaniem czerwieni, teoretycznie powinna się mniej wypłukiwać od czystych rudości.

Czy widział ktoś koloryzujące saszetki z Natur Vital w rudości? Czy w składzie jest henna?(dostępne w sklepach Natura)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 15:45
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora