Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 22:12   #1057
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Witajcie... Dawno mnie tu nie było... Tak, oznacza to, że mam jeszcze dłuższy odrost- nie farbuję już chyba 23 miesiące. Za jakiś czas wstawię fotki.
Gratuluję Bayjka odrostu i ładnych włosów- właśnie oglądałam fotki w innym wątku
Jejuu... prawie 2 lata Gdybym nie była taka głupia i nie zmarnowała pierwszego odrostu to w październiku bym świętowała roczek... ale cóż, tym razem na pewno docenię bo uczę się na błędach.
Planuje sobie jakąs "wcierkę" zamówić w aptece internetowej, na co padnie wybór napisze Wam jutro.

Mimo że ten wątek nie jest mi obcy, to czuje się jak taki nikt
taki laik, bo gdzie ja ze swoim małym odrostem do Waszych pięknych "wielbrzymów" a niektóre mądre kobiety które nie popełniły tego błędu co ja i nie zbłądziły to nawet już farbowańce pościnały i zapuszczają same naturalki - ukłony

Idę zamówić jakiś specyfik, wetrzeć krem z himalaya herbals na porościk i obejrzeć Teraz albo nigdy. Chciałabym mieć chociaż już tak długie włosy jak miała Marta Żmuda Trzebiatowska już w tej 3 serii (tak nocami sobie oglądam po odcinku) Co prawda nie ma naturalnych, ale nie katowała tak rozjaśniaczami jak ja i te włosy mają wygląd ;/ farba to złooooo a rozjaśniacz to szatan pod postacią niebieskiego proszku i wody utlenionej z emulsją
Nigdy, nigdy więcej.

Dobranoc
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora