Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-20, 10:33   #591
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34815409]Rozumiem, ze glupszego argumentu to fabryka nie dala?

Serio, chcesz ze mna dyskutowac? Okej. Wysil sie jednak nieco.


Domyslam sie, ze Twoja uwaga miala byc zlosliwa. Przez to, ze jest jednak slaba merytorycznie troche Ci nie wyszlo. Nie poddawaj sie jednak. Dzis musze caly dzien na kompie cos pisac, wiec bede sprawdzac jak Ci idzie .[/QUOTE]


Zastanawiające jest to ,że nie odpowiedziałaś na ten argument tylko wdałaś się w pyskówkę typową dla Ciebie. Siedzę na wizażu już wiele lat, od kilku miesięcy w oczy rzucasz mi się Ty i Twoje wypowiedzi, czasami ciężko się powstrzymać żeby nie skomentować Ciebie i Twojej wszechwiedzy. I nie jestem jedyną osobą która Ci to zarzuca i nie tylko w tym wątku, może powinnaś przemyśleć że skoro wiele osób mówi to samo to coś w tym musi być?

Nie chodzi mi o to żeby się pokłócić czy robić negatywną atmosferę, więc się zaraz nie rzucaj na tego posta. Ja i tak już nie mam zamiaru więcej pisać na ten temat, bo swoje zdanie wyraziłam i nie chcę mi się wdawać w dzikie kłótnie o nic
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora