Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dbanie o włosy a prostownica...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-20, 17:06   #34
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dbanie o włosy a prostownica...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A nie możesz wygładzać włosów jakimiś kosmetykami?
Problem w tym, że one i tak będą falowane a jak mi się nawet grzywka lekko odwija to wydaję mi się, że wyglądam źle
Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
Ja bym pomyślała jednak o ecanto- robiłam ponad dwa miesiące temu i włosy mam proste jak deska nawet po schnięciu naturalnym. Zestaw u producenta kosztuje te 250zł, ale wystarcza na 3-5 zabiegów, więc można się zrzucić z koleżankami czy coś. Pytanie tylko czy zdrowe i proste włosy są dla Ciebie warte takich pieniędzy.

Na Allegro to jedna z najgorszych opcji, wiele dziewczyn kupiło rozwodnione specyfiki, w różnych kolorach, różnej konsystencji, itd i doczekało się zupełnego spalenia włosów. Niestety, 230 stopni na mokrych włosach będzie zabójcze przy nieodpowiednim preparacie, szkopuł w tym, żeby preparat wnikał we włosy i je chronił, inaczej faktycznie można pozbawić się włosów.
Nie stać mnie po prostu na wywalenie 250zł na taki zabieg, który zrobię w domu i nie ma 100% pewności, że się uda tak jak powinno się udać... Ledwo mam kasę, żeby jakąś lepszą kurtkę na zimę sobie kupić, więc chyba rozumiesz, że nie po drodze mi wydać tyle kasy na włosy Dlatego encanto odpada.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując