Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dbanie o włosy a prostownica...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 10:45   #58
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Dbanie o włosy a prostownica...

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba nie rozumiecie sensu tego wątku... Nie chcę, żebyście mi pisały, żebym zrezygnowała z prostowania, że to zło, że mogę wydobyć skręt itp, bo ja z prostownicy NIE zrezygnuję, choćbyście pisały tutaj, że to mega niszczy włosy itp. Po prostu lubię siebie w prostych włosach i już!

Wątek założyłam, żeby dowiedzieć się o pielęgnacji włosów prostowanych, bo takowego jeszcze nie ma Ot cała filozofia
Nie widzę w pierwszym poście nic pt. jak dbać o prostowane włosy Jest tu tylko pytanie o opinie, więc sama sobie zaprzeczasz:

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Postanowiłam założyć ten wątek, bo od jakiegoś czasu dbam o swoje włosy, jednak z prostownicą nie dam rady się pożegnać Musiałabym ciągle chodzić w spiętych. Wiem, że wiele z Was mi powie, że one przez jakiś czas od odstawienia będą takie niesforne, ale się unormują po jakimś czasie, ale i tak wiele osób mówi mi, że ładniej mi w prostych i nie chcę z nich rezygnować.

Stąd moje pytanie, czy da się mieć ładne, zadbane, miękkie włosy nie rezygnując z prostownicy? Co Wy o tym myślicie?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując