Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 21:36   #3957
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, od dlugiego czasu szukam dobrego szkolenia makijazu permanentnego. Przegladnelam tyle stron, przeczyalam mnostwo opinii i juz sama nie wiem na co sie zdecydowac zeby nie zmarnowac pieniedzy Ostatnia moja nadzieja jest tu Moze wypowiedza sie doswiadczone lingeristki i poleca kurs warty uwagi. Jestem z dolnego slaska, dokladnie z Lubina, pytalam nawet kilku miejscowych lingeristek ale niestety nikt nie chce podzielic sie wiedza Jak by nie bylo konkurencja... Prosze o rady
hej, ja kończyłam szkolenie w Warszawie w Centrum szkoleniowym New Look trwa 4 dni, przynajmniej tak było 3 lata temu. Uczęszczając na seminaria spodobała mi się pani Agnieszka Mikołajczuk ze Szwedo Group (teraz mieszczą się gdzies w okolicach południa Polski) ze wszystkich spotkanych dotąd szkoleniowców ona jest dla mnie najbardziej wiarygodna i posiada dużą wiedzę, dodatkowo specjalizuje się w analizie kolorystycznej ale jak przekazuje swoje umiejętności kursantom to nie wiem

aha no i chyba najbardziej znane szkolenie u Pani Bogulak w instytucie Sharley rownież w Wa-wie Long Time Liner. A najlepiej wybierz się na najbliższe targi 28-29 wrzesień W Wawie tam bedzie mnóstwo stoisk z makijażem permanentnym zobaczysz na jakich urządzeniach pracują, na jakich pigmentach, jak to wszystko wygląda z bliska, będą równiez mistrzostwa z m. p. pozbierasz foldery ... dobra jest jeszcze Agnieszka Leśniewska ma swój instytut bodajże w okolicach Gdańska. Mistrzyni w m. p. posiada własną linię całego asortymentu do m.p. i produkuje najlepsze znieczulenia... (Purebeau-agi)

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2013-09-18 o 21:45
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora