Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invimed i Invicta Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 18:19   #14
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Invimed wrocław

Z lekarza jesteśmy baaardzo zadowoleni, pierwsze wrażenie zrobił pozytywne
Podobało mi się, że duuużo mówił, przedstawiał różne opcje, ale najważniejsze, że najpierw ustaliliśmy początkowy plan działania
No i do in vitro mamy jeszcze daleką drogę, bo najpierw będziemy próbować inseminacji.
In vitro w naszym przypadku, to najprostsza droga - tak nam odpowiedział, gdy powiedziałam, że taką diagnozę usłyszałam od 2 lekarzy, a on chce powalczyć, bo jesteśmy młodzi
Czyli tak, muszę przez 2-3 m-ce badać progeteron ok. 23 dc, oczywiście zrobić nowe badania u partnera no i zrobić próbę tbc, czyli próbę na bakterię gruźlicy
Już mówię dlaczego, po HSG stwierdzono u mnie zmiany SIN, czyli jajowody są uszkodzone przez guzki, a one MOGĄ świadczyć o bakterii, bo gruźlica atakuje różne narządy i wtedy powstają guzki.

Jestem po ciąży pozamacicznej z lewej strony, została ona usunięta - jajowód został - po tej operacji zrobiłam badanie HSG, na którym wyszło, że lewy jajowód jest niedrożny, praktycznie na całej długości i mam uszkodzone obydwa jajowody.

Chociaż teraz, pan dr powiedział, że wszystko jest możliwe i może dojść do cudu i w ciążę zajdę naturalnie, bo nie takie miał przypadki
Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora