Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-31, 09:24   #880
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez damnedinblack Pokaż wiadomość
Znam kilka przypadków gdzie przez odkażanie w autoklawie i tak wdała sie infekcja =) Ja ogólnie zawsze odkażam wszystko w spirycie i jeszcze nigdy nie miałam problemów =) Osobiście nie polecam odkażania wodą utlenioną czy spirytusem sal. ponieważ zabijają ciałka skóry i utrudniają gojenie (lekarz mi tak powiedział) uzywam rivanolu i maści tribiotyk =)
wiesz w autoklawie się ni odkaża tylko sterylizuje-a infekcja bierze się najczęściej z macania brudnymi paluchami świeżych przekłuć lub majtania po nich włosami
jeśli zabieg był prawidłowo wykonany -to dam sobie rękę uciąć, że to nie sam zabieg był przyczyną infekcji-tylko klient ,który zalecenia ma gdzieś
spirytus uwierz mi nie zabija wszelakiego świństwa

osobiście chyba się przerzucę na kombinerki(szkoda,że nie ma takich z różowymi raczkami) i spirytus-zacznę zalecać rivanol(ach te cudne odbarwienia-moi klienci marzą o zmianie koloru skory przy okazji)i Tribiotyc(a co niech się cali smarują-w końcu to tylko antybiotyk na pewno coś pomoże)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując