Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mama TŻ mnie olewa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-03, 16:56   #29
larissa_blanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mama TŻ mnie olewa?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Larisso, mnie dziwi to, że matka Twojego faceta dziwi sie, że dziewczyna jej drugiego syna wszędzie przychodzi. Współczuję jej , tzn. tej dziewczynie, bo pewnie będzie teraz siedziec pod ostrzałem spojrzeń, a ona zapewne chciała byc grzeczna i przyszła na imieniny z zyczeniami.

A czy Twój TŻ powiedział coś na ten temat, tj. dlaczego jego matka powiedziała coś takiego? Bo jak dla mnie to były bardzo dziwne słowa.
To nie dziewczyna jej drugiego syna, tylko dziewczyna kuzyna mojego TŻ (trochę zawiłe...), czyli jej siostrzeńca. TŻ opowiadał mi, że jego rodzice dziwili się bardzo, że ona PCHA SIĘ na rodzinne imprezy w domu swoich przyszłych teściów, u dziadków itp. U mojego TŻta nie miała jeszcze okazji być, ale przypuszczam, że nie obejdzie się bez komentarza z ich strony. Oni uważają, że wstęp mają tylko prawdziwi członkowie rodziny, ewentualnie narzeczeni.

Uraziło mnie to, że mama TŻ wiedziała, że dziewczyna jej siostrzeńca przyjdzie, a nie pomyślała, żeby w takiej sytuacji wspomnieć synowi, by także przyprowadził swoją dziewczynę.

Zastanawiałam się właśnie, czy to jest normalna sytuacja i czy powinnam się dziwić, że nie byłabym mile widziana na tej uroczystości. Dlatego pytałam, czy Wy bywacie/bywałyście na takich imprezach jako dziewczyny Waszych TŻ?

Szambelanowa, widzę, że potrafisz dokładnie zrozumieć tę sytuację Już myślałam, że jedyna się z choinki urwałam
larissa_blanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując