Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 14:13   #102
Dagmik
Raczkowanie
 
Avatar Dagmik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 34
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Nie chcę niczego forsować na siłę ani nikogo gasić - ani traktować protekcjonalnie. Chciałam wprowadzić tylko trochę świeżości i innego podejścia. Równie nieuczciwe jest forsowanie tylko perspektywy farmakologicznej i dyskredytowanie innych metod bo nie są faworyzowane w głównym nurcie badawczym (finansowanym przez firmy farmaceutyczne). Osób siedzących w temacie, znających się na różnych metodach jest na tym forum dużo (i nie wątpię w twoją wiedzę Falabella). Stąd mnóstwo tu postów z wymianami zdań typu "to zadziałało na mnie tak a to tak" i wymieniania bez końca nazw leków i kosmetyków w których można się pogubić.

Ale forum to nie same "weteranki" wchodzi tu też mnóstwo młodych dziewczyn, które nie mają rozległej wiedzy i zamiast sobie pomóc mogą poważnie zaszkodzić (tak jak ja w przeszłości). Chce im zaoferować najbezpieczniejszą i najprostszą metodę jaka istnieje

Więc małe podsumowanie na pożegnanie. Zanim sięgnie się po dodatkowe środki warto rozważyć:
- czy moja dieta jest dla mnie zdrowa (czynników może być wiele od słodyczy, przez mięso -w ogóle albo po prostu złej jakości, po detale takie jak równowaga między kwasami omega6 a omega3, zrównoważona flora bakteryjna, alergie)
- czy na prawdę robię demakijaż odpowiednio dokładnie, długo, delikatnie i bez żadnych wyjątków (impreza itp) i czy robię to metodami dostosowanymi do rodzaju podkładu i skóry
- czy nie przesadzam i nie traktuje swej skóry zbyt agresywnie: wyciskaniem, pillingami, kwasami, alkoholem, środkami matującymi, ciężkimi podkładami, lekami... bo tak bardzo chce szybko "pozbyć się" problemu (a skóra w samoobronie reaguje jeszcze większym wydzielaniem sebum, rogowaceniem, przekrwieniem itd)
- czy mój krem nawilża i nie składa się z zapychaczy i substancji drażniących

Jeśli zrobi się to wszystko, okaże trochę cierpliwości i nie będzie zmiany, wtedy wyciągamy grubszy kaliber a dziewczyny z tego forum pewnie chętnie pomogą. Ja napisałam wszystko co mi pomogło i okazało się dla mnie całkowicie wystarczające do wyleczenia Pozdrawiam i trzymam kciuki za sukces
Dagmik jest offline Zgłoś do moderatora