Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-10, 08:42   #3785
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
muscat, ale wyraźnie mówiłam kobiecie że mnie to bardzo boli ;/ więc nie wiem dlaczego mi dołożyła żadnego kremu znieczulającego.

na poprawce brwi byłam po miesiącu. codziennie były natłuszczane kremem z wit. a+e. no tak, euthyrox na niedoczynność tarczycy łykam. ach, jestem zielona w temacie pigmentacji.
Kobietko masz prawo być zielona, gdybyś miała obowiązek posiadać dokładną wiedzę na temat makijażu permanentnego to do czego byłyby potrzebne linergistki?
Wiesz co? Ja nie chcę komentować tej sytuacji z niezastosowaniem ponownego znieczulenia, bo nie wiem czym ta kobieta się kierowała i takie tam.... natomiast na przyszłość pamiętaj, masz prawo zażądać znieczulenia, jeśli linergistka sama na to nie wpadnie a Ciebie boli
Co do euthyroxu... no niestety, sama niedoczynność tarczycy już powoduje suchość skóry a euthyrox jeszcze nasila łuszczenie, tak więc w takiej sytuacji powinnaś być poinformowana o tym, że najprawdopodobniej będziesz musiała odświeżać makijaż częściej. Poza tym ja np. od razu zasugerowałabym dwa zabiegi korekcyjne a nie jeden i zamiast maści witaminowej zastosowałabym solcoseryl maść.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora