Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-24, 10:59   #4457
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ależ miałam sen.
Najpierw śniła mi się upiorna, żylasta, męska ręka wyłaniająca się spod kołdry i próbująca mnie udusić. Jeżu sparaliżowało mnie. Walczyłam, żeby się obudzić, ale jak już potwór wylazł spod okrycia i pokazał swoje przerażające oblicze, piszcząc mi nad uchem, obudziłam się zlana potem, szukając w pośpiechu Miśka.
Potem miałam drugi sen, śniło mi się, że Koshatka (nie wiem dlaczego akurat ona, być może przez zapadający w pamięć awatar, haha) napisała mi list, taki papierowy, w którym uprzejmie donosi, że Dziewczyny z Wizażu, mówią, że jestem głupia.
<hahahaha>

Miałam się wczoraj odezwać, ale w skutek powyższego, bałam się.
Poza tym kursor mi się zepsuł. Hehe.

Witajcie!

amyz
Spokojnie, jeszcze sie napijesz. Picie nie zając, nie ucieknine.
Miłego!

Kitty
Gratuluję, kolejna z naszych w S.
Świat zmienia się na lepsze.

Ps. Mam odwodnioną. A to ździwko.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Po tym jak przejrzałam swoje pudła z luksusowymi minisami- nazbierało się z brokułów, rzodkiew, D, EL, C,ttp. stwierdzam, że dołączam do grupy nic nie kupujących.
Niech pusty portfel będzie mi świadkiem.
Kolejne szaleństwo, przy brokule i zimowych rabatach na mac (pewnie jakieś w D. się znajdą)
Na kufer polować nie będę.
No...
... czuję, że mam tę moc.
Musiałam 2 razy pierwsze zdanie przeczytać bo szukałam słowa anakonda, no bo co może być żylaste i wyłaniać się spod kołdry? . Dopiero później doczytałam, że to ręka .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora