Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienie paznokci/ moje prace by pysiamn
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-18, 17:31   #2159
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zdobienie paznokci/ moje prace

I zakończyłam czytałam przez 3 dni słowo w słowo Twoje "pazurkowe galerie" i powinnam powiedzieć "uff" ale pierwsze co mi przyszło do głowy czytając ostatnią strone i ostatnia wypowiedz to "no nie... To juz koniec?? " Po powrocie do domu jak głupia rzucałam sie na komputer i na to forum, czytałam strone za strona. To co Wy tu nawyprawiałyście to przebija najlepszy romans wszechczasów . Powieść normalnie . Czekanie na nowe galerie, potem masa komentarzy i rad do jednych paznokci, nastepnie oczekiwanie na Kubusia informacja ze sie urodził i niesamowita radość wśród ludzi którzy nawet CIe nie znają, niczym magia moje drogie Oby tak dalej . Co do Twojego talentu Droga Pysiu WIELKI SZACUN i ukłony po sam pas. Zazdroszcze Ci tego i jestem pewna ze nie tylko ja jedna... Wiele osob zazdrosci Ci nie tylko talentu ale i słodkiego Kubusia, kochającego męża, fajnego psa, małego balkonu ale i nawet extra drzewka na ścianie namalowanego farbami Dulux hihi. Bedę zaglądać tu juz codziennie i czekac na nowe fantastyczne pazurki . Naprawde kawał dobrej roboty. Jesteś wielka

Pozdrawiam gorąco...
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując