Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przyjaciółka zazdrosna o chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 18:24   #23
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: przyjaciółka zazdrosna o chłopaka

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Najgorsze właśnie,że on nic nie zawinił,kocha mnie,ale mi już jakoś ,,zbrzydła" ta cała sytuacja on,ona i wogóle.Widocznie tak miało być.No ale chyba często się zdarzają takie sytuacje jak zauważyłam z przyjaciółkami i chłopakami w roli głównej.
No widzisz i w sumie "przyjaciółka" osiągnęła to co pewnie chciała , teraz się wyprowadzi i będzie miała to w nosie. A Ty się zamartwiasz i zraziłaś do związku może z wartościowym człowiekiem. Takie sytuacje się zdarzają, ale trzeba wiedzieć kiedy się odciąć.
Z drugiej strony nie wygląda na to, żeby Ci na nim specjalnie zależało, skoro takie fochy przyjaciółki potrafiły i wystarczyły by Ci obrzydzić związek. W życiu nie zawsze wszyscy nam przyklaskują i rzucają płatki róż pod nogi i nieraz trzeba walczyć o szczęście z prawdziwymi przeciwnościami losu.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
przykro jest, ze facet rozdziela, ale najgrosze jest to,ze poswiecacie przyjaciolkę dla faceta, ktory jak to bywa "odlatuje"
Przepraszam a czytałaś posty autorki? To nie ona poświęciła przyjaciółkę jak to określiłaś, ale to przyjaciółka zaczęła strzelać focha. Dziewczyna dalej utrzymywała z nią kontakty a ta widać nie potrafiła patrzeć na jej szczęście.
Od takich przyjaciół uchowaj nas Panie Boże.
Pomijam fakt , że słowo "przyjaciel "jest notorycznie nadużywane...
W przypadku autorki postu nic nie wskazuje że było podobnie jak w Twoim przypadku.

Edytowane przez daqmar
Czas edycji: 2009-06-17 o 18:26
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując