Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-16, 10:20   #603
ANTENKA500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej laseczki plameczki
oj ja to wiem,ze bede musiala latem klasc tone pudru(( niestety,a nie zdazylam wczoraj do dermatologa,czasu zabraklo.Mam nadzieje,ze w czwartek jakos mi sie uda wyrwac z chaty.
Czytam,ze niekotre z Was sam krem cos 2 stosowaly na plamy i ze zadzialal...ciekawa jestem jak potem? nie chcialabym takiego kremu uzywac wiele lat...no ale teraz to chyba nie mam co gdybyac,zobacze co z ta pigmą po lecie bedzie,bo na 100% zrobie albo pigme,albo neo jak tu piszecie o tych specyfikach tez i zagadam dermatologa o te kremy wlasnie,raz jak dzownilam to mi babeczka z rejestracji mowila,zeby zaczac do pigmy....aaaa wiecie co zapytalam tez moją mame jak po ciazy jej buzia wygladala,ona miala plamy nad ustami,na czole chyba malo i ze wygladala jakby brudna byla,ciagle ktos jej cos tam mowil,ze brudna jest hehe,a zlazlo,ale chyba po roku dopiero,a u mnie rok minal od porodu i dupa blada...plamy wlasciwie wylazly jak byl koniec ciazy i porod i widze,ze pod okiem ona sie nawet troszke rozlała bardziej do kacika gornego kuzwa

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

doczytalam,ze filtr jak posmaruje to odczekac z 20 min i potem puder,a ja gamon nie robilam tak..wiec od 3 dni juz tak robie

Lari ja nie pomoge,zielona w tym jestem
ANTENKA500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując