Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w banku - rozmowa kwalifikacyjna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-09, 23:49   #10
Akaiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 24
Cool Dot.: Praca w banku - rozmowa kwalifikacyjna

Ja byłam na rozm. kw. w banku (nie powiem jakim bo nie chcę robić kryptoreklamy ) i pytali się mnie m.in. o to czym z finansów się interesuję, czy jestem na bieżąco, czy czytam jakieś czasopisma, oczywiście pytali się o wykształcenie i poprzednie posady, pytali o dyspozycyjność, kazali mi opisać swoje podejście do klienta i co bym zrobiła w pewnych sytuacjach kryzysowych, później robili jakiś test psychologiczny (kazali odp. na różne dziwne pytania) i test na znajomość języka, a na końcu... zaoferowali mi 1200 zł :/ Więc podziękowałam i szukam dalej! (Niestety nie mogę sobie pozwolić na taką pracę - finansowo nie podołam )


PS. Przyszłam ubrana oczywiście elegancko, czarne eleganckie spodnie + biała koszulowa bluzeczka, miałam wrażenie, że zjadają wzrokiem moje ubranie i wypatrują metek, żeby zobaczyć czy czasem nie ubieram się w jakimś tańszym sklepie :/ Pewnie chcieli jakąś paniusię co ubiera się w najdroższe ciuszki :/
Akaiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując