Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-08, 09:31   #2453
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

dziewczyny pomocy, czy ktos mogłby mi powiedziec, jakiego filtru mogłabym uzyc pod taki fluid:
Skład: cyclomethicone, isododecane, phennyl trimethicone, titanium dioxide, phenyl methicone, dimethicone, polyethylene, dimethicone crosspolymer-3, quaternium-90 bentonite, trimyristin, hydrogenated lecithin, cyclopentasiloxane, hexyl laurate, methicone, silica, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, methyl methacrylate crosspolymer, trifluoromethyl c1-4 alkyl dimethicone, polyglyceryl-4 isostearate, propylene carbonate, acrylates copolymer, diphenyl carbomethoxy acetoxy naphthopyran, fragrance (parfum), propylparaben [+/- (may contain) mica, iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]
albo ewentualnie taki:
Skład: aqua (water), cyclopentasiloxane, isododecane , butylene glycol, polyglyceryl- 4 isostearate , hexyl laurate , cetylpeg/ppg-10/1 dimethicone , bis-peg/ppg-14/14 dimethicone , hydrogenated polydecene, silica, cera alba (beeswax), nylon-12 , magnesium sulfate, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl polymethacrylate , disteardimonium hectorite, methylparaben, propylparaben, parfum (fragrance) , hydrogenated castor oil, triethoxycaprylylsilane, disodium edta, trimethoxycaprylylsilane, glycerin, isohexadecane , isooctane , propylene glycol , pvm/ma copolymer , vaccinium myrtillus (extract) , rosa canina (fruit extract) , plantago major (leaf extract) , bht, ascorbyl glucoside , ci 77891 (titanium dioxide), ci 77492 (iron oxide), ci 77491 (iron oxide), ci 77019 (mica), ci 77499 (iron oxide).


z góry dziękuję wam za pomoc, jeszcze nigdy nie uzywałam filtro i nie chche narobic sobie szkody, błagam poleccie mi cos, dziekuje za wszelkie komentarze
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora