Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-24, 13:20   #386
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Pomalowałam sobie dziś odrosty (natura poziom 5) farbami Alfaparf Cube mieszanką 11.11+11.20 na 12% oxy i tak odrosty wyszły bardzo ładnie, czysto i chłodno (jaśniej i bez cienia rdzy jak np po Garnier Nutrisse 111 na 12% oxy) jestem jak na razie zadowolona . Resztę włosów jedynie przemalaksowałam przez ok. 4 minuty i ich kolor już mniej mi się podoba, gdyż nie pokryło idealnie ocieplonego już spranego poprzedniego koloru. Następnym razem nałożę mieszankę na końcówki na nieco dłużej i na niższej wodzie.

Pozatym farba jest bardzo gęsta i śmierdzi przeokropnie .
Calliope86 czy moglabys wstawic zdjecie jak wyszedl ci odrost po zastosowaniu tych farbek, bylabym ci wdzieczna.

Rowniez planuje zrobic sobie wloski ta mieszanka, wlosy naturalne to ciemny blond, niestety nie rozjasniaja sie latwo.
Ostatnio robilam test na pasemku wlosow farba Alaparf 11.11 z woda 12%, niestety wyszedl kolor zloty.
Musialam najpierw polozyc na sam odrost farbe Palette Deluxe 100 platynowy blond, odrost rozjasnil mi sie do koloru jasno zlotego. Wloski wysuszylam i polozylam na ten zloty odrost farbe Alfaparf 11.11 z 12 % woda a pod koniec farbowania wloski zmalaksowalam na calosci.
Kolor wyszedl jasny, chlodny blond na wiekszosci wlosow, tylko na skroniach i na grzywce od spodu pozostal zloty i gdzie niegdzie mialam fioletowe pasma, ktore zeszly po 2 myciach wlosow.
Denerwowal mnie ten zloty kolor , wiec po tygodniu polozylam farbke Garnier Belle Color nr 111. No i w koncu kolor mi sie wyrownal, mam jednolity chlodny odcien ale jednak jest duzo roboty z tym i wloski tez sie niszcza , wolalabym uzyskac taki efekt po jednym farbowaniu
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując