Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-03, 23:39   #2042
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku. Jestem w szoku, co tam się działo. Rozumiem, że ktoś może być zły przez zwlekanie z otwarciem firmy, ale to po prostu- nie kupuj skoro masz takiego dużego focha. I po sprawie! A tam się odbył dosłownie lincz... Jeśli opinie o podkładzie były niepochlebne miałam wrażenie, że nakręca to całą tą akcję. Kilka dziewczyn tak zatruło atmosferę, że wątek został zamknięty, bo one chyba nie miałyby nigdy dość. Nie każda firma mineralna jest super fair do klienta, a jednak nigdzie na wątku nie widziałam takiej akcji. Czyżby to dlatego, że właścicielką jest Polka? No tak...dla niektórych polskość to "zniszczenie" drugiego.

A teraz co do Pixie:
Najpierw byłam chętna spróbować, później ochota mi minęła w trakcie wątku (były tam opinie testerek). Zobaczyłam cenę całego opakowania i tym bardziej mi ochota minęła, bo chciałam coś tańszego (takiego, gdy zachce mi się użyć akurat innego podkładu dla odmiany). Na szczęście Joasia Be zachęciłaś mnie ponownie . Co prawda poczekam na okazję, bo w "kasie" pusto, a przesyłka trochę droga... Wyprowadziłaś mnie też z błędu, bo po swatchach miałam ochotę brać Light Sunset i Dune (reszta wyglądała bardzo blado). Skoro używasz poziomu "Soft" z Lauressa, to dla mnie byłby na pewno za ciemny. Swoją drogą, zachęciłaś mnie też do przetestowania tej cięższej formuły Lauressa.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując