Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guzki w Okolicach Intymnych POMOCY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 16:38   #1
sarah99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1

Guzki w Okolicach Intymnych POMOCY


Witam.
Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problemem, do tej pory go bagatelizowałam jednak teraz moje podejście do tego stało się śmiertelnie poważnie. Nie mogę skonsultować się z lekarzem gdyż jeszcze przez 2 tyg będę przebywała za granicą. Rok temu w okolicy wargi i uda wyskoczył mi jeden lub dwa guzki (brodawki) - Ciężko mi opisać co to dokładnie jest, więc załącze zdjęcie. Początkowo myślałam, że to jakiś pryszcz lub wysypka po depilacji. Po wyciśnięciu wyszła odrobina czegoś białego i duża ilość krwi. Jednak po kilku miesiącach zniknęło całkowicie. Około dwóch miesięcy temu pojawiły się dwa nowe w okolicy odbytu. Jeden jest prawie niewyczuwalny lecz drugi jest dość spory (około 2mm) w kolorze skóry(może lekko różowy), jednak po podrażnieniu lub próbie wyciśnięcia staje się czerwony i powiększony. Jednak nie da się go wycisnąć. Nie boli. Dodam, że występują one tylko po prawej stronie. Obawiam się, żę mogą to być kłykciny lub coś w tym stylu. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z czymś takim? Proszę o jakąś odpowiedź bo te 2 tygodnie oczekiwania na powrót do Polski i wizyte u lekarza to wieczność.
Sara
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-15 12.46.30.jpg (40,4 KB, 114 załadowań)
sarah99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując