Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-06, 16:04   #1397
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Pomożecie dziewczyny ?

1. Jak się opalasz - najpierw czerwień, potem ciemny nieco "brudny" brąz.

2. Kolor oczu - niebieskie z ciemną obwódką wyraźnie je odcinającą. Mega długie, czarne i gęste rzęsy plus czarne, grube, niesforne brwi. Powiedziałabym, że tęczówkę mam taką jakby 3 kolorową: czarne koło w środku, ciemno niebieskie kółko naokoło, nad nim jasne kółko i niemal czarne obramowanie.

4. Cera - jasny, ze skłonnością do rumienienia, czerwone policzki - stały punkt zimy.

5. Naturalny kolor włosów - ciężko powiedzieć. Jak byłam dzieckiem miałam niemal platynę, z wiekiem ciemniały bardziej w stronę szarości, ale farbowanie zaczęłam w 1 gimnazjum, więc naprawdę nie wiem jak wyglądałby obecnie ten kolor.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nieco przygaszony róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Z tym mam duży problem. Ogólnie często słyszę, że dobrze wyglądam w czerni, granacie i niebieskim. Fatalnie jest mi z kolei w niemal fluorescencyjnych koszulkach typu ostry róż czy w pomarańczu.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? - Uwielbiam czerń i wszyscy się zachwycają, kiedy ją ubieram. Za czystą bielą nie przepadam, aczkolwiek jak przymierzyłam, to biel zdecydowanie lepsza od kremowego.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? - Nie. Raz kupiłam jaskrawe bluzki i zostałam za nie prawie prześwięcona przez znajomych. Mogę włożyć jedną intensywniejszą rzecz, typu bluzka, ale też raczej sięgam po zgaszone kolory.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? - Tak. Lubię zgaszony niebieski, delikatny fiolet, pudrowy róż. Raczej troszeczkę, niż ekstremalnie.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? - Powiedziałabym, że zimne kolory, ale zdarzają się też ciepłe barwy w których czuje się świetnie. Z biżuterii noszę srebro, w złocie nie wyglądam dobrze.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? - Nie mam pojęcia, nigdy nie lubiłam i nie posiadałam pstrych i kontrastowych zestawień. Jedyne wzory jakie mam to ciemnobrązowa koszula, w jasnobrązowe wzorki i wygląda w porządku, choć nieco mnie przytłacza jak nie zwiążę włosów i nie zrobię makijażu.

Edytowane przez theunlikee
Czas edycji: 2014-04-06 o 21:31
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora