Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 19:07   #2326
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Filtrów powinno się używać cały rok
Aha. Niestety do pracy go nie użyję przez to świecenie. Na szczęście pracuję tylko dorywczo. xD

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Który Pharmaceris? Ten "baby" SPF50 biało-niebieski z różową żyrafą?On bazuje całkowicie na filtrach mineralnych. Te biało - pomarańczowe dla dzieci i niemowląt mają filtry chemiczne.

Ja nie wiem, czy zdołam się przekonać do filtrowania zimą. Pewnie zależy od tego, czy akurat będę się czymś mocno kwasić, wtedy może tak, bo i tak będę musiała jakiś krem przy pokwasowym przesuszu nakładać, więc równie dobrze może to być filtr A malować i tak się wtedy nie będę.
Chociaż dla mnie takie filtrowanie bez reaplikacji to jest trochę jednak na bakier z zaleceniami producentów, więc kto tam wie, jaka ta ochrona naprawdę jest. Bo kto przy normalnym rozkładzie dnia zmywa filtr i nakłada nowy co 2 godziny?
Mam biało niebieski z różową żyrafą. xD Mama się śmieje,że ten filtr jest za wysoki i nadaje się jedynie jakbym mieszkała w Egipcie. Ja nie miałam czasu nałożyć nowej warstwy po dwóch h, więc nie jesteś sama.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora