Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 11:42   #328
carmelkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny
Usuwałam swój okropny makijaż laserem 4 razy, po czym miałam robiony makijaż korygujący ten stary (makijaż ust)... i znowu przypalaną krzywą kreskę na dolnej wardze laserem. Przy poprawce makijażu moja najlepsza linergistka zaproponowała mi abyśmy spróbowały z nowym preparatem na rynku, byłam sceptycznie nastawiona na to.. i nie oczekiwałam rezultatów i byłam nawet trochę zła, że nie chciała mi skorygwwać tej krzywej kreski jakimś jaśniejszym barwnikiem ale.. jak strup zaczął schodzić i ja zamiast ciemno-brunatnej kreski widziałam jasno różową... byłam w szoku jestem teraz "na drugiej dawce" owego preparatu i mam nadzieje, że wyjdzi tego więcej preparat nazywa sie SKINIAL-EX, popytajcie u siebie w gabinetaach, bo naprawdę warto spróbować. Po laserach było w miare ok, ale to dało większy efekt.. jest wprowadzane w skore tak jak barwnik... ale da sie przezyc
Niestety nie wiem ile to kosztuje, bo ja miałam robione w ramach nowego makijażu za ktory tez dalam niemale pieniadze.. ale chcialam isc do mistrzyni w swoim fachu :p

Edytowane przez carmelkka
Czas edycji: 2016-12-12 o 17:01
carmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując