Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-14, 19:16   #536
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci beeets Cieszę się bardzo, że podoba się Tobie i innym Wizażankom z tego wątku Jakbyście miały jakieś uwagi krytyczne, znalazły jakiś błąd, albo chciały zasugerować o czym napisać, to dajcie znać na PW lub w komentarzach bloga.


Korah, rzeczywiście kupiłam to samo Jakoś mi wypadlo z głowy, że też ten płyn do demakijażu pokazywałaś Poza tymi trzeba miniaturkami, był jeszcze mały żel pod prysznic i do mycia twarzy, ale nie potrzebuję, więc nie brałam

Ja właśnie kojarzę kwas salicylowy z kosmetyków do walki z trądzikiem, nadmiernym rogowaceniem etc. Kupiłam raz carmex, ale zapach kamfory i mentolu mnie tak odrzucał, że po kilku użyciach wylądował w koszu. Poza tym jak ognia unikam rzeczy z parafiną odkąd przeczytałam, że może być zanieczyszczona (bo to prawda, tak?)Kusi mnie bardzo, żeby chodzić po tych blogach i uświadamiać społeczeństwo, co im się poleca.

z tego co widziałam w wielu eko balsamach do ciała jest.. Ciekawa jestem co Sicilia na ten temat sądzi


A w którym sklepie aż takie promocje są? Feelunique?


Dziewczyny, gdyby nie to, że tak bardzo Was lubię, to rzuciłabym w .. diabły to skanowanie, bo okazało się, że nieparzyste strony skaner obcina, bo gazeta jest bardzo ściśle sklejona i nie da się jej dobrze rozłożyć na skanerze. Niektórym fragmentom po prostu zrobiłam zdjęcie aparatem
Dlatego artykuł jest bardzo rozkawałkowany - mam nadzieję, ze się połapiecie co i jak
Pierwszy artykuł jest o naturalnych kosmetykach, a potem jedna strona o perfumach organicznych.


Chciałabym go za kilka dni stąd usunąć może (bo to chyba naruszenie praw autorskich jest), więc mam prośbę, żeby kto chce sobie to pozapisywał za komputerze, bo za parę dni może już tych załączników nie być
Miłego czytania
ja sobie bardzo chwale kwas salicylowy i nie zamierzam z niego rezygnowac. swietnie leczy, no moze inaczej, redukuje wszelkie wypryski, u mnie jest lepszy niz migdalowy.
ja polecam do cery z niedoskonalosciami
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora