Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 14:08   #855
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi mi o główną zasadę rządzącą tym podziałem, czyli beige - chłodne, natural - neutralne, golden - złote, ciepłe.
Gdyby np Beige Fair czy Fairest miało dla odmiany (od reszty chłodnych beige) żółte, ciepłe tony, to bezsensownie komplikowałoby podział na grupy, bo jakie wtedy byłoby Golden Fair? Też żółte i ciepłe?
no ale w takim razie to grupowanie jest bezsensu bo light'y nie sa najjasniejsze i jakis laik jak to czyta to moze zostac wprowadzony w blad myslac ze ligt jest najjasniejszy i nawet nie bedzie sie zastanawial jaki jest fair i fairest.wydaje mi sie ze jak juz cos pisac /cytowac to robic to wlasciwie- skoro pojawily sie nowe odcienie mozna by bylo je uwzglednic w tym grupowaniu.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Gdyby np Beige Fair czy Fairest miało dla odmiany (od reszty chłodnych beige) żółte, ciepłe tony, to bezsensownie komplikowałoby podział na grupy, bo jakie wtedy byłoby Golden Fair? Też żółte i ciepłe?
co niby co????
???????[COLOR="Silver"]
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-03 o 14:12
olkie jest offline Zgłoś do moderatora