Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okres,a ciąża.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 17:48   #27
margerithha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Okres,a ciąża.

witam, od 2 miesięcy staramy sie o dziecko z męzem kochaliśmy sie we wszystkie możliwe dni płodne i nic. Od momętu starania sie o dzidzię zauważyłam zmiany a wiec; przed okresem miałam dziwny brzuch taki jakiś nadety bolace podbrzusze kucie jajnikow,bolące piersi i sutki ale 25 lipca dostałam okres w dzień przed spodziewana miesiączka ale był okropnie bolesny trwał 4 dni (objawy znikły), otóż nastepnego miesiące (Tego) moje starania z mężem nie dobiegły końca i moje objawy dalej nastapiły z tym że moj brzuch stał sie twardszy po jednej i po drugiej stronie tak jak by macica sie powiekszyła jajniki mnie kuły w nocy raz sie przebudziłam ze strasznym bólem brzucha,piersi dajej obolałe i na dodatek plecy mnie bolą jak sie prostuje ból tydzień czasu juz trwa i miałam zrobić test w spodziewany dzien miesiączki ktory miał nastapic jutro 21 sierpnia ale niestety sytuacja sie powtorzyla i dostałam okres dzisiaj 20 sierpnia (zrobiłam test na wszelkie "W''I wyszedł negatywny) strasznie bolesny co kiedys przed tymi staraniami o małego bobaska nigdy nie miałam takich bolesnych okresow. Prosze pomozcie napiszcie mi co mam myśleć i co zrobic dodam jeszcze ze mieszkam w UK i tu zeby sie dostac do specjakisty to nie lada wyczyn...dodam ze przy pierwszych bolach w lipcu byłam na pogotowiu bo sie przestraszyłam opisałam cala moja sytuacje a lekarz na to ze moje cialo sie zmienia nom to sobie pogadałam Kochani czekam na odzew Z Gory Dziekuje
margerithha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując