Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 15:57   #18
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

super,Wasze podpowiedzi sa bardzo pomocne !
nie spodziewalam sie nawet ze ktos sprubuje dobrac mi inne kolory na glowie /dziekuje bardzooooo !
jesli chodzi o ten blond,hm.. bede nadal o tym myslala,zwlaszcza iz musze sie zdecydowac przed przedluzaniem .

nie zaplace za nie wiele bo zrobi mi je kolega fryzjer ,w razie czego zawsze moge sciagnac ringi raczej co do przedluzanai decyzji nie zmienie bo moje piora sa tak krotkie ze nie da sie z nich wyczarowac nic ladnego zwlaszcza ze buzka mi sie zaokraglila od czasu gdy przytylam i to moj maly kompleks

no wiec,idac dalej, od paznokci tez mam ludzi,z wypelnianiem nie bedzie problemu

masaze ,sauna i jaccuzi ...no nie ukrywam,brzmi bosko sama na to nie wpadlam
karnet na silownie ,taak przydalby sie,ale moja najwieksza zmora jest objadanie sie wiec dlatego dietetyk,zeby mi do glowy nawkładał

co polecacie z zabiegow u kosmetyczki na twarz?
a na ciało ?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

[QUOTE=Ilena;13917530]hmmmm...
co do paznokci mówię nie .. lepiej zainwestować w odżywki i witaminki i mieć swoje ładne własne

/niestety moich paznokci nie jestem w stanie doprowadzic do ladu,nie mam do tego zdolnosci niestety,a z tipsami ktore nie sa jakos wariacko dlugie czuje sie ok /

przefarbować się na 5 propozycje taki nie za ciemny brązik

ścięła bym włosy na krótsze dużo

kupiła sobie kosmetyki do włosów oraz suplementy diety aby poprawić ich kondycję

zainwestowała bym w kurację oczyszczającą organizm a następnie w maseczki i dobry krem /kuracje oczyszczajaca? tzn co?

a że chcesz schudnąć to może rowerek czy orbitrek albo stepper sobie kupisz?

/bardzo spodobal mi sie ten pomysl,ale boje sie ze kupie a pozniej odstawie na 1oo lat nieuzywania /
wybielanie ząbków ? kup białą perłę w aptece /biala perle juz mialam,ale jakos to paskudztwo mi nie smakuje,jak juz to zrobic ten porzadny zabieg ktory trwa 30min a ma sie zabki jasniejsze o nawet 10tonow /

dieta - wyzuć do kosza wszystko co nie zdrowe i zrezygnuj z tego na stałe[

dobra sugestia /QUOTE]
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując