Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-06, 22:18   #3927
nedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Bardzo dziękuję Loouisse za tę odpowiedź.
1. Mam 50 z La Roche, więc spoko, będę używać - po prostu myślałam, że w podkładzie wystarczy.
2. Po płynach micelarnych mnie nie ściąga na szczęście, tylko po myciu żelami (nawet tymi dla cery bardzo cuchej) i po wodzie. Chętnie poczytam o tych olejkach, nie mam pojęcia, co to. Poproszę o link.
Dzięki za ostrzeżenie dot. zapychania przez wit. E. Będę omijać zaskórniki.
3. Nigdy nie wchodziłam na BU (nie znam, hmm ). Takie gotowe serum byłoby dla mnie dobrym rozwiązaniem. Czy mogłabym prosić o link?
4. Czy kwasy lepiej działają na zmarszczki niż Triacneal?
Co lepsze na zaskórniki: kwasy czy Tricneal?
Mam próbkę rewelacyjnego serum z kwasami. Ma w składzie:
- kwas glikolowy (8%)
- kwas mlekowy (2 %)
- kwas salicylowy (2%)
- arbutyna (1%)
- kwas kojowy (0,5%)
Co Waszym zdaniem byłoby dla mnie lepsze: to serum czy Triacneal???
5. Nie upieram się na Mazidła. Wolę gotowe, ale nie znam gotowych o tak dobrym składzie. Oświećcie mnie, dajcie jakieś namiary, bo ja zupełnie nowa jestem. Wydaje mi się, że tyle już tu przeczytałam, ale widocznie jeszcze za mało. Wszystkiego po prostu się nie da, a szkoda.
6. I jeszcze raz podpytam o ten kwas hialuronowy. Dobrze sobie wymyśliłam z tym nawilżaniem? Dobry byłby pod oczy? Jeśli na BU czy gdziekolwiek byłoby coś takiego gotowego, to też poproszę o info.
7. Jeszcze nie zaczęłam tego wszystkiego stosować, bo w pt. wyjeżdżam na narty do Włoch, a tam wiadomo - słońce. Zacznę po powrocie.

Wielkie dzięki. Czekam na odpowiedzi, bo już bym chciała wszystko zacząć, ale jako że jestem początkująca, muszę najpierw zasięgnąć Waszej opinii.
nedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując