Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 20:57   #3750
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi
Czyli wychodzi na to że najlepiej byłoby mieć próbkę i wypróbować na własnej skórze Tylko jakbym podeszła do Maca (do galerii krak ) i poprosiła panią o próbke tego podkładu, to dałaby mi tak o (przepraszam za głupie pytanie, ale nigdy tak nie robiłam )?
Corii jakich bibułek używasz? Ja chciałam wypróbowac Pureness Shiseido, ale nie wiem czy gdzieś są dostępne Bardzo przepraszam za OT - przepraszam, tu chodzi chyba o blot puder Mac, a nei bibułki? Cos pokręciłam, w kazdym razie dziękuje za odpowiedzi
Tak, śmiało poproś próbkę i przy okazji one też Ci na pewno fajnie doradzą - i kolor i typ podkładu

a bibułki matujące to ja zawsze używam - bo nie lubię mocnej tapety na twarzy nosić; ale doradzę Ci tyle, że drogich bibułek nie ma co kupować (zwłaszcza jak się kilka dziennie zużywa), Inglota też są dobre, a jeśli już z Shiseido, to polecam te z Japonii (ja osobiście wolę bez pudru, te z pureness są z glinką to jednak może nawet i tłustą cerę wysuszyć) - na Allegro np. http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora