Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 11:23   #3200
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy II

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Zygmuś, czy możesz na czerwono ogłosić przerwę techniczną w zamawianiu? Ja jestem stanowczo za przerwą do przyszłego poniedziałku. Wtedy każdy będzie wiedział kiedy ruszają rozbiórki.
Mam jeszcze jedną propozycję na rozbiórki. W niedzielę i poniedziałek Xiah
umieszcza kosmetyki proponowane przez Wizażanki i na listę zgłaszają się chętne. Jeśli nie ma kompletu to Zygmuś nie zamawia, a lista wisi w zawieszeniu w razie skompletowania chętnych. Jeżeli jest komplet na kosmetyki to rusza następna rozlewka na ten sam kosmetyk, ale z realizacją zakupu jak już rozbierze się całkowicie. Nie wiem czy Wam spodoba się ten pomysł. Przepraszam Cię Xiah za naganianie Cię do pracy, ale bardzo dobrze Tobie to idzie i przydałoby się to wykorzystać.
Zygmuś, czy w tym wolnym dla nas czasie, a pracowitym dla Ciebie dasz radę ogarnąć podliczanie w arkuszu? Czuję się strasznie z tą niedopłatą i chyba wpłacę na oko na zaś. Tylko nie wiem czy nie zrobi się bałagan w taki sposób. Chyba nie ma 1 godz. żebym nie myślała o tej swojej zaległości. Nienawidzę takiego uczucia.
Tak zygmus duzymi czerwonymi literami.

smirky to jest dobry pomysł, choc listy mogę uzupelniać codziennie. I mną się nie przejmujcie, przecież nic takiego wielkiego nie robię. Chodzi o zygmus tonącą w buteleczkach i słoiczkach i woreczkach z imionami wizażanek i ich zamówieniami
Ale za zamawianiem po pełnym rozebraniu jestem jak najbardziej za! I co wiecej, na zamawianie po wpisaniu w arkusz i po wpłatach. zygmus może i ma środki, ale przy ostatniej ilości zamówień już pewnie tak kolorowo nie jest.

Co do przerwy to czy:
w między czasie będą pojawiać się zgłoszenia na to co jeszcze jest wolne (na listach, w próbkach), ale ZERO nowych? Z tym, że zygmus pozamawia je potem?
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora