Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-13, 19:55   #3385
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi i co lekarz Ci powiedział? Oby nic poważnego
Aniu a na co Twój synek tak ciągle choruje? Ehh zawsze coś musi miec zalety widoczne po czasie i wady widoczne w teraźniejszości :/ tak nawet z przedszkolem jest, jak dzieci chodzą do przedszkola, później są mądrzejsze, bardziej kontaktowe, ale najpierw muszą pochorować kilka razy... Niech synuś wraca do zdrówka A jak z Twoim zdrowiem Aniu?
Little Angel jak ja Ci tego basenu zazdroszcze
A co do mnie... przyszedł czas na brode Wypryszczyło ją nieźle, oczywiście ropniakami dzisiaj jakoś udało mi się nie drapać, nawet na sprawdzianie Jednak musze cały czas pamiętać o tym że spoglądanie dłużej w lustro szybko może doprowadzić do reakcji łauchcowej i wydziubania kilku skursyfynków, a dotknięcie twarzy zdrapaniem wszystkiego co odstające Mimo, że czuje zwątpienie i niechęć do jakichkolwiek działań, to jakoś staram się jednak robić coś w kieruku leczenia znienawidzonego trądziku... Ostatnio jakoś dziwnie się czuje, wszystko jest dla mnie takie niezrozumiałe, ale jednak coś pcha mnie do działania Jedyne słowo pasujące do mojego stanu psychicznego to DZIWNY...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora