Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 21:33   #1157
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32281320]Dzis mnie wszystko smieszy, wiec to raczej ja mam jakies problemy ze soba .

W Polsce tego pudru nie ma. Jest dostepny w wielku krajach, ale nie u nas. Takich pudrow jest ogolnie sporo: jest Shalimar, jakies Prady. Cos sie wybrac da. U nas ogolnie braki jak zwykle.[/QUOTE]

Wlasnie. Kazda marka wysokopolkowa ma pudry, zele, rozswietlacze, balsamy ujedrniajace, szampony do wlosow i mgielki zapachowe do wlosow . Ale to sa juz chyba produkty 'zbytkowe i luksusowe', a Europejki raczej oszczedzaja na takich produktach, za to wydaja wiecej na wody perfumowane i to w duzych butlach .

Znalazlam rozne pudry na truskawie - zaledwie kilka, ale ceny powalaja. 200 zet i wiecej za puder to dam, pod warunkiem, ze to Chanel . Poki co, kupilam sobie w UK puder Agent Provocateur - tylko 10 funtow plus wysylka 3 funciaki. Na truskawie 3 razy tyle

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32287689]Perfumowane pudry sa dostepne w Europie. Sa jednak rzadko spotykane, to prawda.

Mozesz sobie przeciez sama taki puder zrobic. Nie dosc, ze mozesz wykorzystac dowolny zapach to wyjdzie Ci to wszystko kilkaset razy taniej .[/QUOTE]

Dzieki za pomysl!
Mam nawet recepturek kilka na skladzie A jutro pewnie na lotnisku kupie sobie Chanel Coco i nawet by mi pasilo 'ukrecic' Coco-puder.
Ja tylko mam zagwozdke, gdzie kupic takie fajne pudlo z puszkiem, w ktore moglabym wsypac to cudko. Dlatego pewnie bylabym sklonna zaplacic za duze pudlo drogasnego Chanela, a potem bawic sie w uzupelnianie .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując