Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-15, 19:32   #2328
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zrobiłaś na mnie wrażenie. Serio.

mam chęć go kupić
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Iced Strawberry Cream - mi sie nie podoba
mi też nie
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja ciemne jeszcze lubię, ale jasnych/nude i różowych (nawet intensywnych odcieni) nie znoszę.
ja również
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
magda s., podrzucam cytat jednej z dziewczyn: "na opakowaniu jest opis no ale krótko mówiąc: smarujesz skórki, odczekujesz 15 sekund (wg opakowania, ja trzymałam około 30) i skórki się rozpuszczają. Przy pomocy patyczka usuwasz resztki, przesuwając najlepiej od jednej strony do drugiej. Od razu potem umyć ręce trzeba." - z tymże pojawiły się głosy, że może być niebezpieczny dla oczu w razie potarcia ich palcem z tym specyfikiem (kiedy ja tak wnikliwie poznałam ten wątek? ), ale ostrożnie używany szkody nie przyniesie, taką przynajmniej żywię nadzieję
naprawdę godny polecenia
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
znowu nic mnie nie interesuje...
Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
ta nowa kolekcja mi You rockiem zalatuje :P pewnie na cos sie skusze, chociaz na razie nic mnie nie rajcuje.
dzisiaj lece po gel looka i cest la vie mam nadzieje ze w koncu do Szczecina dotarly nowosci
masz rację, przypomina YouRock
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Dostałam w ramach wymianki z Białą Damą skórkowańca 15-sek. I musze przyznać - jestem zachwycona! Faktycznie rozpuscił skórki błyskawicznie, odsunęły się przepięknie patyczkiem, umyłam dłonie i mam idealnie gładkie płytki, bez śladu skórek, i to bez wycinania... No cuda na kiju! Obchodzę się z nim ostrożnie, bo wzięłam sobie ostrzezenie odnośnie oczu mocno do serca, zaraz po użyciu dokłądnie wyszorowałam dłonie, ale powiadam Wam - warto! Wygląda na to, ze wreszcie koniec moich problemów skórkowych, i że nie będzie już więcej ranek od nieostroznego wycinania... Hurrrraaaa....
naprawdę godny polecenia

a jednak dałam radę Was nadrobić
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora