Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 21:13   #38
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Metamorfoza z dziewczynki w kobietę! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Basia_89 Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym coś w sobie zmienić... mam 23 lata.. a ludzie jak mnie widzą oceniają mnie na 16 lat-18 lat... Studiuję na V roku.. Chłopaka mam starszego o 5 lat... jestem bardzo wesołą dziewczyną..
Nie jestem wysoka- bo tylko 156 cm i 49 kg wagi.. mocno zielone oczy... mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane, a wyglądają na takie jakby miały pasemka) odkąd pamiętam zawsze miałam długie włosy... są falowane, po bokach trochę krótsze. Wkurza mnie to, że mimo tego że umyje włosy, nie nabierają u nasady włosów objętości i są trochę przyklapnięte... Co radzicie, jaką metamorfozę drogie wizażanki ? często chodzę w szpilkach, żeby być wyższa;p ale i tak jestem niska;p
Od siebie napisze Ci tylko tyle : jestes piekna i mloda kobieta i ja nic a nic bym nie zmieniala,masz ladna buzke ,piekne wlosy,jestes zgrabniutka wiec czego tu jeszczechciec wiecej zdazysz jeszcze ``wydoroslec`` a mlody wyglad jest tylko i wylacznie zaleta
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując