Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-04, 18:52   #4935
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jak się nazywają? Ja ostatnio takie szczypiące też musiałam brać i to chyba 4 razy dziennie... Wiele kropli tak ma, że po wkropieniu ich masz wrażenie, jakby Ci oko miało wypalić.
A co Tobie dokładnie zdiagnozowali?
U mnie na szczęście skończyło się "tylko" na zapaleniu błony naczyniowej... Aczkolwiek ja to lewe oko mam prawie od urodzenia skopane i średnio raz w roku coś mi się tam przyplącze
Nie pamiętam, babcia przeczytała ulotkę i sru do kosza.
Jeden okulista zapalenie spojówek, drugi epidemiczne zapalenie spojówek i rogówki oka a dzisiaj trzeci w drugim mieście wirusowe zapalenie rogówki. Weź tu bądź człowieku mądry a z oczami robi się tragedia bo rano się budze i nie mogę ich otworzyć, dopiero je rozrywam albo przemyje rumiankiem to jakoś robią się szparki..
Dzisiaj prywatnie byłam u jakiejś habilitowanej okulistki, przypisała mi krople i antybiotyk a jak to nie pomoże to znowu muszę jechać tam do niej i weźmie się za jakieś ostre leczenie antybiotykami w tabletkach bo wyglądają strasznie.. Pominę fakt, że dojazd i powrót do domu wynosi mnie 50 zł bez jedzenia, picia, kosztów wizyty, leków itd.
Normalnie nie moge się doczekać aż wyjadę z tego za .

Bidulka.. Musisz uważać, kup sobie w ekologicznym jakimś sklepie wyciąg z borówki, chyba 60 zł kosztuje ale warto.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3689995 4]

Apgrejdowałam mojego zielonego inglota. Bo już zdążył poodpryskiwać na końcówkach Poważnie... co to jest żeby lakier za dwie dychy nie potrafił dwóch dni na paznokciach wytrzymać? Wibosie za piątala są więcej warte

O tu przynajmniej kolor bardziej zbliżony do rzeczywistego.[/QUOTE]
Pomysł do skopiowania, pistacja.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To moje drugie podejście do one stroke. Prosze się nie śmiać. Poprzednie było znacznie gorsze. To nie kwalifikowało się do natychmiastowego zmycia.
Fotka z i bez flesza
Może to nie do końca one stroke ale i tak bardzo ładnie wg. mnie Ci wyszło.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nawet nie pytaj Na podstawie tego, co się działo dzisiejszej nocy, można by nakręcic niezły horror. Pierwszy raz w życiu miałam koszmar, ale to taki, że jeszcze godzinę po przebudzeniu trzęsłam się jak osika.
Chodź, Kinia Cię przytuli.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Musisz jednak pamiętać, że im bardziej próbujesz skórę zmatowić, tym bardziej się świeci.
To już wiem, dlaczego się świecę.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam....

Mam czasem glupią nadzieję, ze jak się położe spać z ćmieniem, to mi z rana przejdzie... A tu lipa i budze się wtedy ze stadem bawołów tańczących dance hall pod czaszką

Genialne, współczuję ale genialne.


To jest NIESAMOWITE!
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-10-04 o 18:54
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora