Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 14:41   #1285
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

to gdzie ty mieszkasz? na Hawajach ?
Nie. W Niemczech,a dokładnie, to w Kolonii nad Renem. Właśnie się opalam w ogródku i czekam z grillem na mężulka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny poradźcie co mam robić.
Doszłam do wniosku, że ten obecny odcień Matrixa SoColor (6BV) jest jednak za jasny dla mnie i chcę trochę ciemniejszy. Serio, farba nawet odrobinkę rozjaśniła mi te ciemniejsze końce.

No i teraz nie wiem, czy kolejne farbowanie robić tą resztą farby (połowa z 90 ml została) żeby to wykorzystać, choć już wiem, że chcę ciemniej.
Czy może od razu brać jakąś 5 z Matrixa (bo mi ta farba żadnego kuku na głowie nie zrobiła i jest o niebo lepsza od drogeryjnych) lub 5 z Londy lub Allwalves ?

No poooradźcie mi cooooś
Hi hi czyli masz ten sam problem co ja tez mi za jasno wychodzi i wolę ciemniejsze.

Magiusa tak ci sie podoba mój kolor, bo on sam w sobie nie jest brzydki i jak ktos lubi taki odcień, to pewnie bylby bardzo zadowolony. A farbowałam 5,0 ale drogeryjną.

No ale ja gustuje jednak w ciemniejszych.
Wczoraj tak sie zdołowałam tym moim kolorem, bo przede mną stała dziewczyna w kolejce z długimi włosami do posladków i miała je czarne. Mój mąż stwierdził, ze tez mam tak pofarbować i stąd ta moja desperacja
Ale dziś już mi troszke przeszło i chyba wytrzymam jeszcze z tydzień i wtedy kładę 4.0 bo na 3.0 tak od razu sie nie odważę. Chcę zobaczyc czy ta 4.0 sobie poradzi.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-05-04 o 14:42
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora